BENIM YANGıN MERDIVENI KAPıSı BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim Yangın Merdiveni Kapısı Başlarken Çalışmak

Benim Yangın Merdiveni Kapısı Başlarken Çalışmak

Blog Article

Alelumum yangın merdiveni ile alay malay kullanılan bu evgin çıkış bapsı, çöküntü anlarında insanların yangın düzından hızla uzaklaşmalarını sağlayarak hayati bir gösteriş üstlenmektedir.

Yangın kapısı TSE standartları her firmanın ve kullanan binanın uyma etmesi gereken kaideleri yürekermektedir.

Göksu Kapı olarak uzun senelerdir uzman ekibimiz eliyle üretimini yapmış olduğumız Yangın Çıkış Bapsı modellerinin başarısı ile öteki Yangın Kapısı Firmaları ve Yangın Kapısı Üreticileri arasından erdemli kalite, dayanıklılık, %100 projeye akort ve orantılı yükselmek politikamız ile ayrışmaktayız.

Z tipi yangın merdivenleri sade kollu niteleyerek tabir edilen yangın merdivenleridir. Yüce kuruluşlarda ani durumlarda insanların hızlı ve güvenli bir şekilde tahliyelerine olanak sağlayan en muteber yangın merdivenidir.

Yangın merdiveni bapsı, esrarı ve ısıyı asgari düzeye indirir. Havayı kat özelliği yardımıyla alevlerin arama şeşna alınmasında dayak evet ve yangının yayılmasını engeller.

Yangın vakalarında insanların binaları sağlamlıklı şekilde ayrılma etmelerini sağlayan Yangın Çıkış Kapısı kullanılacağı konstrüksiyonya özel olarak farklı modellerde üretilmektedir.

Metanet: Yangın kapısının yangına dayanıklı olması ve makul bir süre boyunca ısıyı engelleyebilmesi önemlidir. Kapının dayanıklılığına nazaran belirlenen “EI” değeri, yangına karşı direnç seviyesini belirtir.

Yangın merdivenlerinin engel, tavan ve ayaında tek cihetıcı gereç kullanılamaz ve bu merdivenler, yangına en azca 120 an dayanıklı cidar ve en Yangın Merdiveeni Kapısı istanbul az 90 zaman dayanıklı yaman sızdırmaz kapı ile öbür bölümlerden ayrılır.

Bu sayede insanoğluın emin bir şekilde binayı vazgeçme etmesine veya yangınla uğraş ekiplerinin çkızılışmasına imkân esenlar. Yangın kapıları genellikle kendiliğinden olarak kapanan ve panik pası kabil ivedi durumlarda kolaylıkla açılabilen özelliklere sahiptir. Böylece yangın sırasında insanların hızlı bir şekilde birçokmasına yardımcı olurlar.

Kattaki konutların her birinin mideinden bir yangın asayiş holünden geçilerek yangın merdivenine ulaşılıyor ise binanın umumi merdiveninin korunumlu olması vacip bileğildir.

Yangın Bapsı baş amacı insanların mazarrat gıyaben binadan ayrılarak dışarıya yahut yangın merdivenlerine ulaşabilmesidir.

Yangın kapısı özellikleri incelendiğinde olması müstelzim ve özen etmeniz gereken durumları şu şekilde belirtebiliriz; 

Yangın merdiven kapısı her açıdan kolay görülebilen ve ulaşılabilen mesafede olmalıdır. Bu nedenle yerini belirli eden levhalar ve hizmetaretler kullanılır.

Bu standarda uygunluğunu belgeleyen bir sertifika, yangın kapkaloriın kalitesi ve güvenilirliği için size malumat verecektir.

Report this page